LISTOPADOWY STOSIKPoczątek listopada był dla mnie trudny. Po przeczytaniu całej trylogii pt.,, Więzień labiryntu " miałam kaca książkowego. Każda książka po jaką sięgałam nudziła mnie. Na szczęście później wszystko wróciło do normy. I w ten oto sposób przeczytałam siedem książek.

Stosik składa się z:
- Więzień labiryntu- James Dashner
- Próby ognia- James Dashner
- Lek na śmierć- James Dashner
- W śnieżna noc- Maureen Johnson, John Green, Lauren Myracle
- W pierścieniu ognia- Suzanne Collins
- Mroczny książę- Christine Feehan
- Mroczne pożądanie- Christine Feehan
- Pamiętniki wampirów: księga I- L.J.Smith
- Płomień anioła- L.A. Weatherly 
- Tajemnica diabelskiego kręgu- Anna Kańtoch
- Gra Endera- O.S.Card
- Autobiografia Agaty Christie- Agata Christie

Książki których nie ma na zdjęciu, bo były z biblioteki:
- Eragon-  Christopher Paolini
- Na końcu tęczy- Cecelia Ahern
- Cień wiatru- Carlos Ruiz Zafon

Zacznijmy od książek przeczytanych. 
Pod koniec października kupiłam sobie trylogię " Więzień labiryntu " Wszystkie tomy pochłonęłam w weekend. Bardzo interesujące i wszystkim polecam. Już niedługo na blogu pojawi się recenzja pierwszej części. 

Następną książką jaka zaczęłam czytać był " Eragon ". Wszyscy chwalą tą książkę, a mi powiem szczerze nie podobała się. Dobrnęłam do końca tej lektury i na razie nie mam ochoty ani zamiaru kontynuowania przygody z tą serią. 

Później zaczęłam czytać książkę " Cień wiatru ". Książka bardzo fajna, ale nie dla wszystkich. Jest to dość ciężka lektura i trzeba bardzo skupić się podczas jej czytania.

Następnie zabrałam się za książkę Cecelii Ahern " Na końcu tęczy " Na początku pomyślałam że będzie to kolejny ckliwy romans i nie mogę uwierzyć że aż tak się pomyliłam. Książka jest cudowna. Szybko się czyta bo wszystko jest w formie krótkich listów, e-maili , lub konwersacji na czacie. Powieść opowiada o przyjaźni,która może zmienić się w miłość, problemach w codziennym życiu i tym podobnych. Gdybym była osobą wrażliwą na pewno bym płakała. Polecam każdemu fanowi romansideł, dramatów, ale też i książek z humorem. 

Dalej przeczytałam " Mrocznego księcia ". Podobno był to hit przed zmierzchem. Ale ja nigdy o tym nie słyszałam. Książkę kupiłam w małej księgarni w moim mieście za ok.10 zł. Podobała mi się, ale nie mogę powiedzieć, że była jakaś super, ekstra i cudowna. Bo nie była. Ale mi się podobała. Mam jeszcze drugi tom pt." Mroczne pożądanie ". Na pewno nie długo wrócę do tej serii. 

I to koniec o przeczytanych książkach. 
O reszcie książek nie wiem nic. Chociaż nie, czytałam już " W pierścieniu ognia " i słyszałam o książkach " W śnieżną noc " i " Pamiętniki wampirów ". Resztę znam tylko z fp o książkach. 

Na stronie internetowej kupiłam w tym miesiącu " W śnieżną noc ", " W pierścieniu ognia ". Obie dla mnie, ode mnie pod choinkę. 
W marketach typu Biedronka, Stokrotka kupiłam " Tajemnice diabelskiego kręgu ", " Płomień anioła " oraz " Przez burzę ognia "
Książkę Agaty Christie dostałam wraz z kryminałami tej autorki. 
Pozostałe trzy lektury kupiłam w taniej księgarni. Każda kosztowała 10 zł., więc opłacało się. ~ A. 


1 komentarz:

  1. naprawdę nie podobał ci się Eragon ? ja uwielbiam tą serię <3 kiedy nowa recenzja ???

    OdpowiedzUsuń