STOSIK LUTOWY + TBR na marzec


Dzisiaj mamy ostatni dzień lutego, czyli czas na podsumowanie tego wspaniałego miesiąca. 

Pierwszą książką jaką przeczytałam jest Uczennica maga Trudi Canavan. Następną lekturą, po którą sięgnęłam była Czerwona Królowa Victorii Aveyard. Później dwie książki autorstwa Beccy Fitzpatrick, czyli Szeptem Black Ice.  Jako następną książkę kupiłam, nie przeczytałam  jest Metro 2034. Kupiłam tylko dla tego, że w Taniej Książce kosztowała 15 zł, a dopiero kiedy wróciłam do domu sprawdziłam, że jest to prequel to serii Metro 2033 Dimitra Glukhovsky'ego. Następnie przeczytałam moją ulubiona książkę z dzieciństwa, czyli Kubusia Puchatka
Jako, że w tym miesiącu odbył się 7readUp to przyłączyłam się do akcji i przeczytałam pięć wspaniałych książek. Pierwszą z nich jest Wróć, jeśli pamiętasz Gayle Forman. Drugą Zwiadowcy: Czarnoksiężnik z północy Johna Flanagana. Jako trzecią powieść wybrałam Próby Ognia  Jamesa Dashnera. A ostatnią książką, którą dopiero zaczęłam jest Pretty Little Liars: Niewiarygodne Sary Shepard. 

To Be Read: Marzec 
Dzisiaj przyszła do mnie paczka, a w niej trzy fantastyczne książki. Pierwszą z nich jest Wielki Gatsby Fitzgeralda, drugą Zaginiona dziewczyna Gillian Flynn. Jako trzecią kupiłam książkę o przygodach znanego czarodzieja, Harry Potter i więzień Azkabanu J.K. Rowling. Ostatnią książką, która zagościła u mnie w tym miesiącu to Mara Dyer. Przemiana. Michelle Hodkin. W planach mam jeszcze skończenie Niewiarygodnych.

Ranking miesiąca:
Najlepsza książka bez kontynuacji: ---
Najlepsza książka z trylogii/serii: Szeptem
Najgorsza przeczytana książka: Wróć, jeśli pamiętasz
Największe zaskoczenie: Black Ice

Recenzje:
Wróć, jeśli pamiętasz
Czerwona Królowa
Szeptem
Black Ice
Próby Ognia

~ A. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz