TOXIC - Zapowiedź


Tytuł oryginalny: Toxic
Autor: Rachel Van Dyken
Wydawnictwo: Feeria
Ilość stron: 344
Książek w serii: Cztery 
Data premiery: 03.06.2015 r.

Każdy kryje jakąś tajemnicę ... Gabe Hyde żyje na kredyt. Od czterech lat ukrywa swoją prawdziwą tożsamość przed światem, który niegdyś obsesyjnie go uwielbiał. Jeden niewłaściwy krok doprowadził go na skraj szaleństwa. krok, który na zawsze zmienił ścieżkę jego życia. Udawanie nie prowadzi do niczego dobrego,  zwłaszcza, gdy grasz kogoś innego przed tymi, którym najbardziej na tobie zależy. Ale gdyby ktoś kiedyś odkrył prawdę, to nie jego życie stanęłoby pod znakiem zapytania – ale jej.

Saylor nie nienawidzi mężczyzn. Tylko Gabe’a. Ten lekkomyślny, beztroski, w czepku urodzony gość to prawdziwa sól w jej oku. Który sprawia tylko, że wszystko coraz bardziej się gmatwa. Niestety, jest takie miejsce, w którym ich spotkania są nieuniknione. Dom opieki. Gdyby tylko tak się nawzajem nie pociągali… Im bliżej są ze sobą, tym więcej pytań powstaje w Saylor. Bo Gabe coś ukrywa.
Co się stanie, gdy te dwa światy na siebie wpadną? Dwa światy, które nigdy nie powinny się spotkać? Czy on zniszczy wszystkich, których kocha? Czy w końcu uzyska odkupienie, o którym marzy od czterech lat?
3 komentarze:

 1. Z wielką ochotą bym przeczytała tą książkę.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie mój typ, ale może sięgnę ;)

  ocean-slow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze 1 części a tu się dowiaduję, że lada dzień pojawi się druga! Jak widać mam dużo do nadrobienia.
  Pozdrawiam www.filigranoowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń