Dokładnie rok temu...


Moi drodzy, dzisiaj jest bardzo, ale to bardzo szczególny dzień...dokładnie 16 listopada 2015 roku powstały Bukowe Opowieści. No teoretycznie, ponieważ pierwsza nazwa jaką nosił ten blog to Zaczytana później Książkoholiczka na tropie. Jednak pewnego dnia postanowiłam zmienić wszystko. Wszystko. Nazwę, baner i chyba nie jest aż tak źle, co? 

Wiedziałam, że kiedyś ten dzień nadejdzie i nie byłam zbytnio przygotowana. Nie chcę pisać Wam tego co wszyscy: że super, że świetnie, że Was kocham...No ale co innego mogłabym napisać? 
Po pierwsze: bardzo Wam dziękuję. Każdej osobie, która odwiedza bloga regularnie, ale także tym, które wpadają tu raz na jakiś czas. Po drugie, odkąd założyłam bloga jakoś tak coś zaczęło się dziać, zmieniać. Stałam się trochę bardziej systematyczna (z naciskiem na trochę) i udało mi się poznać kilka naprawdę świetnych osób. Szczerze to nie za bardzo wiem co napisać, ale musicie wiedzieć, że jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna. Ponieważ, czy jest sens pisać coś dla nikogo? Jasne, liczy się pasja, ale każdy bloger dobrze wie, że miło czyta się komentarze od czytelników. Wtedy człowiek czuje jakby osiągnął coś świetnego, bo w końcu kto nie lubi pochwał? 
Nie uważam, że to co piszę można nazwać "profesjonalną recenzją". Moje teksty mają pewnie wiele błędów, których ja nie dostrzegam, czasami zdania są bez ładu i składu. Nadal się uczę, ale daję z siebie wszystko, a nawet więcej. 
Poza tym dziękuję każdemu wydawnictwu, które dało mi szanse. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek uda mi się nawiązać jakąkolwiek współpracę i nadal trochę w to nie wierzę. 
Poza tym chciałbym podziękować takim dwóm osóbkom, które cudem ze mną wytrzymują, za to, że (chyba) mnie wspierają. Uczucie, że ktoś mnie zawsze wspiera w moich małych-dużych zwycięstwach jest świetne. 

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ OBSERWACJĘ (TAK TO SIĘ ODMIENIA?), KOMENTARZ I MIŁE SŁOWA...NAPRAWDĘ, JESTEŚCIE WIELCY. 

Planuje zrobić konkurs urodzinowy, ale chyba będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, bo trzeba wszystko zorganizować ;D Bójcie się! 

Dobra, koniec tego rozczulania ;) Życzę Wam wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję. Oby następny rok był równie dobry. 
Bukowego dnia (a właściwie wieczora).
~ A. 

18 komentarzy:

 1. GRATULUJĘ!
  Może i czytam Twojego bloga od niedawna, ale wiem, że masz niesamowty talent do pisania, mnóstwo kreatywnych pomysłów i po tych kilku miesiącach odwiedzania "Bukowych..." czuję się, jakbyś mogła zostać moją dobrą znajomą, ba! nawet przyjaciółką. Wydajesz się być naprawdę świetną osobą, co udowadniasz w każdym poście. Życzę Ci nie roku, ale stu lat prowadzenia bloga i tak wspaniałych czytelników, jakich masz teraz, a nawet lepszych! Obiecuję zostać z Tobą jak najdłużej i cieszyć się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu, bo Twój blog jest naprawdę tego wart!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nową recenzję, no i na nowy wygląd bloga!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3 <3 <3 O jaaa, kochana jesteś <3 O takich własnie ciepłych i miłych słowach mówiłam :D Serio, jestem autentycznie wzruszona ;_; I zdecydowanie jesteś jedną z osób, które muszę kiedyś poznać <3

   Usuń
 2. Gratulacje wielkie ode mnie! :)
  Uwielbiam Twojego bloga i fajnie, że to już rok i mam nadzieję, że pozostaniesz z blogosferą jak najdłużej! Jestem ciekawy co u mnie będzie na moją rocznice..
  Pozdrawiam i życzę jak największych sukcesów! :>
  czytamboczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej! Dziękuję <3 Coś czuję, że jeszcze długo będziecie musieli mnie znosić :D

   Usuń
 3. Dopiero dziś poznałam Twój blog, ale gratuluję roku w blogsferze! :)
  Życzę cudownych lat z blogiem :)
  http://przez-zycie-z-ksiazkami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji blogowego roczku! Życzę siły i wytrwałości do dalszego pisania, obyś jak najdłużej była z nami. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och tak siła i wytrwałość przyda się na pewno <3 Bardzo dziękuję!

   Usuń
 5. Strasznie ci gratuluję! Życzę jeszcze wielu takich rocznic i jeszcze większych sukcesów. Buziaki kochana!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sto lat kochana! I żebyś tu wytrzymała bardzo bardzo długo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, to raczej żebyście Wy wytrzymali tutaj ze mną ;-) Dziękuję <3 <3

   Usuń
 7. Gratuluję i życzę kolejnego równie owocnego roku, a nawet i więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będzie równie wspaniały! Dziękuję ^-^

   Usuń
 8. Gratuluję Ci tego roku i życzę, abyś mogła obchodzić jeszcze wiele kolejnych urodzin swojego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje i wszystkiego najlepszego :D

  OdpowiedzUsuń