Życzenia, życzenia wszędzie...Merry Ho Ho! Tak, więc dzisiaj Wigilia i takie tam. Prezenty, spotkania rodzinne, pyszne jedzenie oraz - najgorsza według mnie część wieczoru - składanie życzeń. Nie jestem w tym dobra, zawsze mnie to, nie wiadomo czemu, krępuje. Jednak gdybym nie złożyła Wam, moim czytelnikom, życzeń to zadręczałbym się przez następny tydzień. 
Moi kochani życzę Wam wesołych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Żeby wszystko było super, świetnie i fajnie. Każdemu kto się nadal uczy życzę siły i wytrwałości, ponieważ wiem jak bardzo są one potrzebne. Każdej dziewczynie życzę wspaniałego faceta, takiego jak z ulubionej książki, a każdemu chłopakowi cudownej dziewczyny. Pieniędzy, które Nam, Czytelnikom przydadzą się bardzo, bo w 2016 tyle wspaniałych nowości wejdzie na rynek wydawniczy! W Nowym Roku życzę Wam spokoju, by wszystkie Wasze problemy odeszły w zapomnienie. Kochających przyjaciół (tak wspaniałych jak moich - nie będę rzucać imionami, te osoby wiedzą, że chodzi o nie). Każdemu blogerowi życzę wielu obserwatorów, owocnych współprac. Żeby blogerzy zamiast ze sobą rywalizować, współpracowali. Tak więc, napisałam wszystko co przyszło mi do głowy. Bardzo dziękuję, że jesteście! Jeszcze raz wesołych Świąt! 

~ A. 

5 komentarzy:

 1. Tobie również życzę Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych świąt i licznych funduszy na książki :)

  countrywithbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt! Udanych prezentów i stołu uginającego się od pysznego jedzonka życzy Koło Anonimowych Książkoholiczek <33

  http://k-a-k-blogrecenzencki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo piękne życzenia ale myślę tak skromnie, że takich idealnych chłopców jak w książkach to nie ma. :D
  Poza tym Ja również chcę ci złożyć życzenia a mianowicie spełnienia marzeń takie to proste ale w sobie zawiera wiele. :)
  PS. Również nie lubię składać życzeń, a tym bardziej wśród rodziny to takie niezręczne. :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczytanych i spokojnych świąt ;*

  OdpowiedzUsuń