To nie jest dieta - ZAPOWIEDŹ


Autor: Anna Gruszczyńska 
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 256
Cena z okładki: 32.90 zł
Data premiery: 15.06.2016 r.

Hej, chciałabyś trochę w sobie zmienić, prawda? W sylwetce, głowie, życiu…
Ech, to takie trudne.


A co jeżeli Ci pokażę, że wcale nie? I że to może być najfajniejsza przygoda Twojego życia?
Wykonując ćwiczenia zawarte w tej książce, osiągniesz wymarzony rozmiar, a także nauczysz się myśleć wyłącznie pozytywnie!


Skąd to wszystko wiem? Z własnego doświadczenia.
Jako nastolatka też chciałam zrzucić parę kilo, lecz zamiast tego dopadły mnie potwory zaburzeń odżywiania i depresji. Zmagałam się z nimi przez wiele lat. I pokonałam je swoją sumienną, konsekwentną pracą.


Teraz już wiem, co poszło nie tak, i chcę Ci pokazać, jak łatwo uniknąć pułapek odchudzania. Twoje wysiłki nie skończą się ani efektem jo-jo, ani innymi, poważniejszymi problemami.

To nie jest dieta to program, dzięki któremu odchudzisz swoje potwory: Lenistwo, Wygodnictwo, Strach… Kiedy one tracą swój ciężar, Ty tracisz kilogramy, w zamian zyskując energię życiową i błysk w oku. Potrzeba tylko 30 dni, aby wygrać z potworami na zawsze! Bo zdrowie, witalność i mniejszy rozmiar to kwestia… przyzwyczajenia.
Będzie fun! Obiecuję.


Autorka książki, Anna Gruszczyńska, przez połowę swojego życia walczyła z bulimią. W Polsce (i nie tylko) wiele młodych ludzi mierzy się z tą chorobą. Jednak nikt nie może tym osobom pomóc, ponieważ w Polsce praktycznie nie ma programu będącego pomocą, a wręcz ratunkiem dla ludzi chorych na bulimię oraz anoreksję. Z tego właśnie powodu autorka postanowiła napisać To nie jest dieta - by ustrzec młodych ludzi od zaburzeń odżywiania. Pani Gruszczyńska organizuje wiele akcji, by utworzyć w Polsce program pomocy dla kobiet oraz mężczyzn. Napisała list otwarty do Ministerstwa Zdrowia (http://wilczoglodna.pl/list-otwarty/) oraz organizuje spotkania, różnego rodzaju wydarzenia. Jednak to nadal za mało. 

1 komentarz: