Wszystko co wiemy o 6. sezonie "American Horror Story"

Ostatnio na blogu pojawił się post z informacjami o 6. sezonie serialu Teen Wolf (klik). Dzisiaj postanowiłam napisać dla Was post o 6. sezonie innego bardzo popularnego serialu - American Horror Story. 
Każdy fan, który ze zniecierpliwieniem czeka na kolejną mroczną historię wie, że tym razem Ryan Murphy nie udziela zbyt dużo informacji o temacie tego sezonu, a jedyne co otrzymaliśmy to tajemnicze szóstki, które - jak się dobrze przypatrzymy - skrywają znaki zapytania. Nie ma tutaj żadnych spoilerów do poprzednich sezonów! 


Źródło: www.antyradio.pl
6. sezon będzie miał premierę 14 września, czyli miesiąc przed premierami swoich poprzedników. Myślę, że to dlatego, iż ten "szóstka" jest jedną, wielka zagadką, a twórcy boją się przecieku informacji z planu, ale to tylko moje podejrzenia. Jak wspomniałam, AHS6 jest bardzo tajemniczy. Normalnie powinniśmy otrzymać już temat oraz zwiastun. 

W tym sezonie zobaczymy: Cheyenne Jackson (Hotel), Finn Wittrock (Freak Show, Hotel), Angela Bassett (Coven, Freak Show, Hotel), Denis O'Hare (Murder House, Coven, Freak Show, Hotel), Sarah Paulson (Murder House, Asylum, Coven, Freak Show, Hotel), Kathy Bates (Coven, Freak Show, Hotel), Matt Bomer (Hotel) oraz Evan Peters (Murder House, Asylum, Coven, Freak Show, Hotel). Podobno ma także pojawić się Lady Gaga, jednak nie wiadomo czy zagra główną rolę tak jak w przypadku 5. sezonu. 
W 6. sezonie nie zobaczymy Emmy Roberts (Coven, Freak Show), która aktualnie pracuje na planie Scream Queens. Jest za to nadzieja na ponowne spotkanie z Taissą Farmigą (Murder House, Coven), czyli moją ulubioną aktorką z AHS razem z Jessicą Lange (Murder House, Asylum, Coven, Freak Show). Taissa spotkała się z jednym ze scenarzystów. Niestety, złą wiadomością jest to, że chyba nie zobaczymy Jessicy Lange w AHS. Aktorka nie pojawiła się również w Hotelu

Ryan napisał na swoim Twitterze, że mają dwa pomysły, które nigdy nie zostały wykorzystane. Poza tym w 6. sezonie teraźniejszość będzie przeplatać się z przeszłością. Ryna powiedział także, że ten sezon będzie znacznie mroczniejszy od poprzednich. Po dość słabym 5 sezonie twórcy chcą zrobić jak chyba z AHS jak największy show. I świetnie im idzie. 

Ostatnimi czasy w Internecie pojawiła się seria 12 krótkich i niepokojących teaserów tego sezonu. Najbardziej pomocny dla mnie (w mojej teorii) jest chyba 5 - Lullbay -, w którym słyszymy przerażająca melodyjkę oraz płacz dziecka. Idealnie pasuje ona do mojej teorii o dziecku, ale o tym zaraz. Najgorsze jest to, że znam skądś tę melodię i wydaje mi się, iż występowała w 1. sezonie, jednak nie jestem pewna. Starałam się ją znaleźć, ale bezskutecznie. Będę szukać dalej, może znajdę. 
Właściwie wydaje mi się, że te krótkie zapowiedzi są tylko po to, żeby zmylić fanów. Nic ich nie łączy, a raczej każdy odcinek nie będzie opowiadał innej historii. 

AHS6 1-10 teaser compilation - Pierwsze 10 krótkich zwiastunówChyba ile fanów AHS, tyle teorii o nadchodzącym sezonie. Według mnie, będzie to historia pewnego małego, psychopatycznego chłopca, którego poznaliśmy w ostatnim odcinku pierwszego sezonu i będzie także to przeplatane wydarzeniami z przeszłości z kolonią angielską, z której ludzie znikali w tajemniczych okolicznościach. Jednak z drugiej strony wiele ludzi twierdzi, iż AHS6 może opowiadać historię satanistów, kultów w związku z liczbą 6. Nikt nie zaprzecza, nikt nie potwierdza. 

~ A. 

3 komentarze:

 1. Widziałam trailery, które są niesamowicie klimatyczne, chyba mnie też ten z dzieckiem najbardziej zaskoczył. Oglądałam jak dotąd w całości 2 pierwsze sezony, te najlepsze, potem wraz z premierą włączyłam 6, ale przerwałam chyba po 5 odcinkach. Może czas wrócić przed premierą nowego ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie oglądałam jeszcze tego serialu, jednak kiedyś pewnie się na niego zdecyduję. Mój chłopak go uwielbia i często zachęca, ale boję się że za bardzo się wciągnę, a i tak mam już dużo do oglądania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know that you can get them AUTOMATICALLY & ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Add Me Fast?

  OdpowiedzUsuń